Піч Буржуйка Пічка Буржуйка Купити Буржуйку на зиму

Пічка-буржуйка – чи не найпростіший вид побутових опалювально-варильних печей. І напевно, найбюджетніший і невибагливий в експлуатації. Головна перевага невеликої печі – її здатність дуже швидко зігріти приміщення. Пристрій "Буржуйки" набув широкої популярності завдяки безвідмовній роботі та простій конструкції.

Буржуйка з ребрами конвекції

Схема печі Буржуйки

Буржуйка без ребер конвекції

Схема пічки Буржуйки

Пічка "Буржуйка" є компактним пристроєм, що підходить для обігріву невеликих приміщень. З її допомогою можна швидко нагріти кімнату та підтримувати в ній оптимальну температуру протягом тривалого періоду. Для такої печі не потрібне додаткове обладнання, вона легко переноситься з одного місця на інше і встановлюється без особливих зусиль.

Технічні характеристики пічок "Буржуйок"

Характеристики печі Буржуйки

РІЗНОВИДИ БУРЖУЙОК

Армійська піч представлена ​​в кількох варіантах і поділяється на категорії в залежності від призначення, матеріалів та типу. За призначенням такі пристрої поділяють на опалювальні варіанти, призначені для обігріву приміщень, та печі з варочними поверхнями. Як матеріал для їх виготовлення використовується чавун або метал. Чавунні пристрої відрізняються низьким рівнем теплопровідності, але при цьому здатні зберігати тепло всередині приміщення максимально довго.

Через велику вагу чавуну перевозити такі печі проблематично, тому їх встановлюють в одному місці на тривалий термін. Варіанти з металу зі спеціальними екранами швидко нагрівають приміщення, але тепло віддають швидше за рахунок його прискореного виходу. Найкраще купувати металеві буржуйки, доповнені зовнішніми листами з металу, що дозволить пристрою довгий час залишатися гарячим навіть після вимкнення. За бажання піч можна додатково обробити цеглою, плиткою та іншими матеріалами.

ЦІНИ НА БУРЖУЙКИ: СТАЛЬ 3 мм

2,5П

3530 грн

2,5П+Р

4250 грн

4370 грн

5П+Р

5580 грн

ЦІНИ НА БУРЖУЙКИ: СТАЛЬ 5 мм

2,5П

5930 грн

2,5П+Р

6050 грн

6770 грн

5П+Р

7980 грн

В обладнанні такого типу як і в інших печах обов'язково має бути димохід з дверцятами для підтримки горіння на потрібному рівні та відповідності нормам безпеки.

Буржуйка, пічка, купити буржуйку